GU Energy 32 g Gel-vanilla bean

-13 %
GU Energy 32 g Gel-vanilla bean

ENERGY GEL GU energetické gely obsahující v pouhých 100 kaloriích komplex cukrů, maltodextrinu (70–80 %) a fruktózy (20–30 %, dle příchuti). Jako rychlý zdroj energie pro lidské tělo umožňují zvyšování a udržení výkonu...    více

Běžná cena: 45 Kč
Cena za 1 ks vč. DPH: 39 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 34 Kč
V externím skladu
Výrobce: GU GU
Kód produktu: P123166
Záruka: 24 měsíců
Popis

GU Energy 32 g Gel-vanilla bean

ENERGY GEL GU energetické gely obsahující v pouhých 100 kaloriích komplex cukrů, maltodextrinu (70–80 %) a fruktózy (20–30 %, dle příchuti). Jako rychlý zdroj energie pro lidské tělo umožňují zvyšování a udržení výkonu při každodenním tréninku či víkendových vyjížďkách. Ideální dávkování je 15 minut před výkonem a dále po 45 minutách. Některé gely obsahují kofein. Neobsahují lepek.

Vlastnosti:

  • KARBOHYDRÁTY: Optimální poměr rychlých a pomalých cukrů 4:1
  • AMINOKYSELINY: Pro zvýšení pozornosti a rychlosti regenerace
  • ANTIOXIDANTY: Vitaminy C a E předcházejí únavě svalových tkání
  • ELEKTROLYTY: Sodík (45 mg) a draslík (55 mg) podporují správnou hydrataci
  • PŘÍCHUTĚ: Salted Caramel (slaný karamel) s kofeinem Strawberry Banana (jahoda/banán) bez kofeinu Vanilla Bean (vanilka) s kofeinem Chocolate Outrage (čokoláda) s kofeinem Tri Berry (lesní plody) s kofeinem Espresso Love s dvojnásobným obsahem kofeinu (40 mg) Mandarin Orange (mandarinka/pomeranč) s kofeinem Jet Blackberry (černý rybíz) s dvojnásobným obsahem kofeinu (40 mg) Lemon sublime (citron) bez kofeinu Caramel Macchiato (karamelová káva) s dvojnásobným obsahem kofeinu (40 mg)
  • BALENÍ: sáček 32 g
Kategorie zboží