Juice Lubes - Viking Juice

nové
Juice Lubes - Viking Juice

Mazání na řetěz, univerzální mazivo 130ml.    více

Cena za 1 ks vč. DPH: 279 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 231 Kč
Výrobce: Juice Lubes
Kód produktu: CVJ1
Záruka: 24 měsíců
/juice-lubes-viking-juice-e127772.htm
Popis

Juice Lubes - Viking Juice

Viking Juice je vytvořenn pro všechny typy počasí. Jak do sucha, tak do mokra. Zůstává v řetězu mnohem déle než běžná maziva a prodlužuje životnost řetězu.

Tak to vidíme my, ale pokud chcete více informací, Singletrack Magazine testoval Viking Juice na 400mi jízdě  v drsných podmínkách skotské divočiny a zhodnotil ho jako vůbec nejlepší mazivo ze všech, jakýsi "svatý grál mezi lubrikanty". To nás velmi potěšilo!

Původně byl Viking Juice vytvořený se silničářem Magnusem Backstedtem, aby mu na řetězu vydržel celý závod Paris–Roubaix!

Podívejte se na www.bigmaggys.com pro více informací.

Instrukce:

  • Odšroubujte kapátko a propíchněte bezpečnostní uzávěr. Našroubujte kapátko zpět a opatrně otevřete aplikátor tak, aby Chain Juice Viking nepřetekl. Viking Juice je velmi tekutý, takže buďte opatrní a neotvírejte kapátko příliš, jinak vám vyteče na zem.
  • Aby Viking Juice fungoval perfektně, musí být řetěz dokonale odmaštěný, pro odmaštění použijte Dirt Juice Super Gnarl. Aplikujte 4 vrstvy přípravku Viking Juice, každou po minimálně 2 minutách, aby mazivo penetrovalo a správně se "usadilo".
  • V ideálním případě byste měli namazat řetěz hned po jízdě a po očištění kola. Tak dosáhnete maximálního možného času potřebného k tomu, aby se Viking Juice dostal, kam má, optimálně fungoval a zabránil korozi.
/product-action/increment-product-view-count?productId=127772
Kategorie zboží

Značky