Kamenná prodejna

Naše prodejna se nachází v Mníšku pod Brdy, bezprostředně u sjezdu z dálnice D4 – Exit 18 Mníšek pod Brdy, vedle čerpací stanice Benzina. Na prodejní ploše téměř 200 metrů čtverečních nabízíme jízdní kola a elektrokola značek TREK, SUPERIOR a dětská kola AUTHOR. Pro malé cyklisty nabízíme také kola značky FROG a WOOM, které jsou známé svojí specializací na dětská kola.

Ke kvalitním kolům patří i kvalitní doplňky a vybavení, a proto u nás můžete zakoupit produkty CamelBak, GIRO, BELL, Schwalbe, Continetal, Zefal, CrankBrothers, Bontrager, Blackburn, Finish Line a mnoho dalších. Pohodu na cestách vám zajistí oblečení Silvini, Bontrager a MONS a tretry Northwave a Bontrager. Širokou nabídku brýlí u nás zajišťují produkty značek R2 a Rudy Project. Komponenty Shimano a Sram jsou taktéž samozřejmou součástí naší nabídky.

Součástí naší prodejny je otevřená servisní dílna a prodejna zároveň slouží jako výdejní místo pro objednávky z e-shopu. Díky partnerství značek TREK a SEGAFREDO si u nás můžete zpříjemnit čekání na Vaše kolo šálkem espressa. Parkování je zajištěno přímo před budovou.

Provozní doba

Pondělí: 10:00 - 18:30

Úterý: 10:00 - 18:30

Středa: 10:00 - 18:30

Čtvrtek: 10:00 - 19:30

Pátek: 10:00 - 18:30

Sobota: 9:00 - 13:00

Neděle: Zavřeno

Uvažujete o pořízení nového kola, máte spoustu dotazů, rádi byste vše v klidu prokonzultovali a kolo si vyzkoušeli? V případě Vašeho zájmu Vám nabízíme možnost domluvit individuální setkání v naší prodejně mimo běžnou provozní dobu. Služba je k dispozici samozřejmě zdarma. Pokud Vás možnost privátního nákupu zaujala, neváhejte nás kontaktovat na tel. +420 776 176 173 a domluvte si termín setkání.

BIKE puzzle s.r.o.
BIKE puzzle s.r.o.  zobrazit na Google

Novinky