Kamenná prodejna

Naše prodejna se nachází v Mníšku pod Brdy, bezprostředně u sjezdu z dálnice D4 – Exit 18 Mníšek pod Brdy, vedle čerpací stanice Benzina. Na prodejní ploše téměř 200 metrů čtverečních nabízíme jízdní kola a elektrokola značek TREK, SUPERIOR a dětská kola AUTHOR. Pro malé cyklisty nabízíme také kola značky FROG a WOOM, které jsou známé svojí specializací na dětská kola. 

Ke kvalitním kolům patří i kvalitní doplňky a vybavení, a proto u nás můžete zakoupit produkty CamelBak, GIRO, BELL, Schwalbe, Continetal, Zefal, CrankBrothers, Bontrager, Blackburn, Finish Line a mnoho dalších. Pohodu na cestách vám zajistí oblečení Silvini, Bontrager nebo FOX racing a tretry Northwave a Bontrager. Širokou nabídku brýlí u nás zajišťují produkty značek R2 a Rudy Project. Komponenty Shimano a Sram jsou taktéž samozřejmou součástí naší nabídky.

Součástí naší prodejny je otevřená servisní dílna a prodejna zároveň slouží jako výdejní místo pro objednávky z e-shopu. Díky partnerství značek TREK a SEGAFREDO si u nás můžete zpříjemnit čekání na Vaše kolo šálkem espressa. Parkování je zajištěno přímo před budovou.

Většinu zboží uváděného na e-shopu jako "skladem" lze na prodejně zakoupit přímo bez internetové objednávky. Část zboží je ale uskladněna mimo prodejnu. Proto pokud nechcete vytvářet internetovou objednávku, doporučujeme si telefonicky ověřit dostupnost vámi vybraného zboží  na prodejně.

Provozní doba

Pondělí: 10:00 - 18:30

Úterý: 10:00 - 18:30

Středa: 10:00 - 18:30

Čtvrtek: 10:00 - 19:30

Pátek: 10:00 - 18:30

Sobota: 9:00 - 13:00

Neděle: Zavřeno

Uvažujete o pořízení nového kola, máte spoustu dotazů, rádi byste vše v klidu prokonzultovali a kolo si vyzkoušeli? V případě Vašeho zájmu Vám nabízíme možnost domluvit individuální setkání v naší prodejně mimo běžnou provozní dobu. Služba je k dispozici samozřejmě zdarma. Pokud Vás možnost privátního nákupu zaujala, neváhejte nás kontaktovat na tel. +420 776 176 173 a domluvte si termín setkání.

BIKE puzzle s.r.o.
BIKE puzzle s.r.o.  zobrazit na Google

Novinky