Servis

Potřebujete opravit vaše jízdní kolo? Přivezte ho k nám, rádi se o něj postaráme. Jízdní kolo celkově zkontrolujeme, prokonzultujeme s vámi jeho technický stav a doporučíme nejvhodnější řešení. Do servisu přijímáme i jízdní kola, která nebyla zakoupena u nás. Poskytujeme také profesionální servis odpružených vidlic ROCK SHOX a DT SWISS. Odbornou péči u nás dostanou i elektrokola, disponujeme profesionální diagnostikou BOSCH a SHIMANO. Naši mechanici jsou odborně proškolení přímo u dodavatelů těchto značek. 

V nabídce máme tři komplexní servisní balíčky, které byly navrženy tak, aby vaše kolo dostalo adekvátní péči a na nic se nezapomnělo. Mimo těchto tří balíčků zajišťujeme i servis v rozsahu dle vašich individuálních požadavků a potřeb.

Našim cílem je vaše spokojenost a vaše důvěra. Věříme, že se k nám budete rádi vracet.

Ceník a rozsah servisních balíčků zde.

Ceník jednotlivých servisních úkonů zde.

Provozní doba servisu:

Pondělí: 10:00 - 18:00

Úterý: 10:00 - 18:00

Středa: 10:00 - 18:00

Čtvrtek: 10:00 - 18:00

Pátek 10:00 - 18:00

Sobota: 9:00 - 13:00 (pouze příjem zakázek)

Neděle: Zavřeno

V období hlavní servisní sezóny (od února do konce srpna) je z kapacitních důvodů nutná předchozí rezervace termínu pro servis Vašeho kola. Bez předchozí domluvy nemusí být Vaše kolo do servisu přijato. K žádosti o rezervaci lze použít formulář níže nebo nás kontaktovat telefonicky. Děkujeme za pochopení.


Od roku 2022 jsme součástí prestižní evropské sítě SHIMANO Service Center. Jedná se o certifikovaná servisní místa, která nabízí profesionální servis Vašeho kola podle standardů značky SHIMANO. Jsou používány pouze originální díly z oficiální distribuce a naši servisní technici musí pravidelně procházet školeními na nejnovější produkty značky. Díky tomu se Vám u nás dostane nejen odborné péče a konzultací, ale také u nás seženete nejnovější produkty obvykle dříve než u konkurence. Samozřejmostí jsou také odpovídající skladové zásoby běžně používaných dílů. Z tohoto důvodu si vždy necháváme část našich zásob pro potřeby servisu a nenabízíme je k volnému prodeji na webu nebo v prodejně. Dodržování podmínek SHIMANO Service Center je kontrolováno přímo zástupci a oficiálními dovozci značky SHIMANO pro Českou republiku. Více se dozvíte na odkazu zde.

MTB

Road

Lifestyle

Kontaktní formulář pro objednání servisu

Kontaktní formulář