Zcela nový TREK PROCALIBER

Zcela nový TREK Procaliber je zde! Tento model byl pro rok 2021 kompletně přepracován. Kolo dostalo nejen nový design TREK, ale hlavně kompletně přepracovaný rám s vnitřním vedením lanek a s novou geometrií. Nový Procaliber Vás překvapí nejen svojí rychlostí, ale i díky prvku IsoSpeed také svým komfortem. Přes svojí nízkou hmotnost je kolo vybaveno praktickými doplňky, které sice nepatrně hmotnost navyšují, ale i tak jsou jednoznačně přínosem. Konck Block spolehlivě ochrání rám nejen při pádu, ale můžete se rozloučit i s poškrábanou horní rámovou trubkou kvůli přetočení řidítek. Rám je na několika místech ochráněn proti odlétajícím kamínkům silnými gumovými chrániči - žádná tenká fólie, ale poctivý chránič jako na trailových kolech! Kolo je zkrátka promyšleno do posledního detailu a svému majiteli bude přinášet radost i po několika letech provozu.

Nový Procaliber je jednoznačně ideální volbou pro jezdce se závodními ambicemi. Toto kolo je vysloveně postaveno pro rychlost a závodní okruhy. Na druhou stranu ale nezklame ani nadšené cyklisty bez závodních ambicí, kterým nabídne maximální efektivitu a pohodlí. Geometrie a výbava kola respektuje stále se zvyšující technickou náročnost závodních XC okruhů a díky tomu je toto kolo připraveno zvládat technické pasáže s komfortem, který konkurence nedokáže mezi pevnými koly nabídnout. Největší zásluhu na těchto vlastnostech má patentovaný systém TREK IsoSpeed, který ale neubírá nic z vámi vynaložené energie. Všechny velikosti jsou vybaveny 29" koly pro snadnější zdolávání překážek.


1

IsoSpeed

Pokud zrovna nebojujete o stupně vítězů, můžete se přesto nechat hýčkat rychlostí a komfortem tohoto kola. Pro maximální využití potenciálu systému IsoSpeed jsou nové Procalibery nabízeny pouze v provedení s karbonovým rámem.

Isospeed

Novinky